Plaza Mitre Home
Om van uw vakantie in Mar del Plata te genieten, verblijf in Plaza Mitre Home Mar del Plata appartement van 20 m², gelegen op 900 meter verwijderd van Centraal Casino en op 5 minuten wandelafstand van het Plaza Mitre. De capaciteit van dit appartement is tot 2 gasten.
Dit 1-badkamer appartement is op een eersteklas locatie in Mar del Plata, op een steenworp afstand van het Plaza San Martín gelegen. Het Playa Las Toscas ligt op circa 1 km afstand van deze accommodatie.
Dit appartement biedt een complete keuken. Plaza Mitre Home appartement is op 15 minuten rijden van Ástor Piazzolla luchthaven.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Plaza Mitre Home appartement.
Gasten van Plaza Mitre Home appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Tank Tower, op 2 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Playa Perla Norte (1 km) en het Playa San Sebastian (1,1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Plaza Mitre Home appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 5 minuten lopen om van Plaza Mitre Home appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Plaza Mitre Home appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Plaza Mitre Home appartement is $72. - ❓
Wat is precies de grootte van Plaza Mitre Home appartement?
Plaza Mitre Home appartement bestaat uit 20 vierkante meter. - ❓
Zijn er wasfaciliteiten in Plaza Mitre Home appartement?
Absoluut, biedt Plaza Mitre Home appartement het gemak van een wasmachine.